KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15989227
nr 1598 9227
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Teckning, Signerad, "Utan Spaning ingen aning". Bildmått: 20x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x28 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:42:38
200 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström